Форуми су нам занемели, или смо се преселили....

Ако имате потребу да јавно изнесете Ваш лични став, можете то учинити овде.

Форуми су нам занемели, или смо се преселили....

Порукаод grom » 24 Нов 2012, 01:37

Пратим подоста наших (просветарских) форума: на Батином свађа, на овом (Унијином) бледило, Милан Ј. се преселио на неке друге сајтове!
Да ли смо ми то задовољни, срећни....
А ђаци у Италији устали због лоших услова...
И ово је много! ако ничему не допринесе!
grom

Поруке: 308
Придружен: 01 Авг 2009, 18:41

Re: Форуми су нам занемели, или смо се преселили....

Порукаод ЈеленаБг » 24 Нов 2012, 11:12

Ne znam za druge, ali ja sam se straaašno umorila. Previše apatije me ubija u pojam. Tražim neke vesele ljude, neke pozitivne primere, ali smo došli do momenta kad čim neko pomene platu i novac - svi se samo smorimo. Nema više ni negativne energije, ljutnje... Strašno :(
ЈеленаБг

Поруке: 1904
Придружен: 06 Окт 2010, 00:30
Место: Београд

Порукаод Alex » 24 Нов 2012, 12:22

Ja se manje-više osećam super. Osećam se haj, mozak baj baj... :D

Kamiondžija i Poštari Nervozni :lol:

...školu, ovce, prodao bih sve, za kaubojske filmove... OJHAAA!!!... :D
"We want information, information, information."- "Who are you?" - "The new number two." - "Who is number one?" - "You are number six." - "I AM NOT A NUMBER, I AM A FREE MAN!!!" - "HAHAHAHAHAHAHAHA."
Корисников грб
Alex
Модератор

Поруке: 3504
Придружен: 18 Апр 2009, 11:43

Порукаод Madame » 24 Нов 2012, 16:24

I meni je super osim sto mi treba raspust. Inace sam se distancirala od svih mogucih foruma i prosvetnih i neprosvetnih.
Madame

Поруке: 1579
Придружен: 03 Јул 2010, 07:54

Порукаод Milankg » 24 Нов 2012, 22:44

Nisam se nigde "preselio"... Stalno sam tu, uglavnom, ali, malo nas je nesto, kolege rade na seminarima (dok se ne potrose poslednje pare od kredita), pripremaju portfolio i ostale folije, ucestvuju u radu timova za samovrednovanje i ocekuju posete "inspektora" eksterne evaluacije... U nekim skolama je zavladao takav strah, ne toliko zbog posete "evaluatora", vec zbog presije koja se tom prilikom stvara u samoj skoli od strane rukovodstva... Navodno, "ako dobijemo losu ocenu, skola nece dobiti neka sredstva (kao da ih ovako dobija)"... Pritisak je, cujem toliki da je jedna koleginica (koja u toj skoli vazi za mozda najvredniju) zaplakala, u strahu da nece moci da dobije pozitivna cekiranja (iz one liste ocenjivanja)... Smirio je kolega matematicar, odrzavsi cas u kancelariji... Naredio je da se zatvore vrata kancelarije, on drzi cas, jedna koleginica je evaluator i nesto pise, ostale kolege su djaci...Tetkica pazi na vrata da neko ne udje i ometa cas... Pocinje cas, on ga upisuje, pocinje uvodni deo, a onda se hvata za glavu... Lose mi je, moram kod lekara... Postovani evaluatore, posto ste Vi eminentni strucnjak za svaku oblast u obrazovanju, molim Vas da odrzite cas umesto mene... Zamisljeni "Evaluator" je inace profesor engleskog jezika i cas je do kraja uspesno odrzan, sva su deca "razumela matematiku"... 8-)
Milankg

Поруке: 1472
Придружен: 26 Окт 2009, 00:21

Порукаод Madame » 25 Нов 2012, 11:33

Milankg пише:Nisam se nigde "preselio"... Stalno sam tu, uglavnom, ali, malo nas je nesto, kolege rade na seminarima (dok se ne potrose poslednje pare od kredita), pripremaju portfolio i ostale folije, ucestvuju u radu timova za samovrednovanje i ocekuju posete "inspektora" eksterne evaluacije... U nekim skolama je zavladao takav strah, ne toliko zbog posete "evaluatora", vec zbog presije koja se tom prilikom stvara u samoj skoli od strane rukovodstva... Navodno, "ako dobijemo losu ocenu, skola nece dobiti neka sredstva (kao da ih ovako dobija)"... Pritisak je, cujem toliki da je jedna koleginica (koja u toj skoli vazi za mozda najvredniju) zaplakala, u strahu da nece moci da dobije pozitivna cekiranja (iz one liste ocenjivanja)... Smirio je kolega matematicar, odrzavsi cas u kancelariji... Naredio je da se zatvore vrata kancelarije, on drzi cas, jedna koleginica je evaluator i nesto pise, ostale kolege su djaci...Tetkica pazi na vrata da neko ne udje i ometa cas... Pocinje cas, on ga upisuje, pocinje uvodni deo, a onda se hvata za glavu... Lose mi je, moram kod lekara... Postovani evaluatore, posto ste Vi eminentni strucnjak za svaku oblast u obrazovanju, molim Vas da odrzite cas umesto mene... Zamisljeni "Evaluator" je inace profesor engleskog jezika i cas je do kraja uspesno odrzan, sva su deca "razumela matematiku"... 8-)

Ne razmumem. Cemu taj cas u kancelariji? Nadam se da je sala u pitanju, a ako nije onda smo stvarno dotakli dno dna.
Madame

Поруке: 1579
Придружен: 03 Јул 2010, 07:54

Порукаод Milankg » 25 Нов 2012, 14:23

Ma zahebavao se, da uplasene oslobodi straha... Cisto karikiranje, a kad bi poznavali kolegu, sve bi vam bilo jasno! :lol:
Milankg

Поруке: 1472
Придружен: 26 Окт 2009, 00:21

Порукаод Alex » 25 Нов 2012, 14:36

Ko je njemu dao za pravo da oslobađa raju od straha? :shock: Pa kako će one foteljaške nule od ljudi da budu na vlasti ako narod ne bude imao strah i od miševa, i od bubamara, i od šefa mesne zajednice??? :roll:

ps:Kad dođe cenjeni revizor, napisati na tabli veliki srpski "svetosavski" moto našeg prosvetiteljstva, i novo-VASpostavljenih nacionalnih vrednosti uopšte:

"KO UČI, ZNAĆE - KO KRADE, IMAĆE".
"We want information, information, information."- "Who are you?" - "The new number two." - "Who is number one?" - "You are number six." - "I AM NOT A NUMBER, I AM A FREE MAN!!!" - "HAHAHAHAHAHAHAHA."
Корисников грб
Alex
Модератор

Поруке: 3504
Придружен: 18 Апр 2009, 11:43

Порукаод ЈеленаБг » 09 Окт 2014, 09:45

Definitivno su svi na Fb. :-)
ЈеленаБг

Поруке: 1904
Придружен: 06 Окт 2010, 00:30
Место: Београд

Порукаод goxy76 » 09 Окт 2014, 17:51

Не могу форуми да занеме. Слобода мишљења и изражавања треба да постоји и то право је загарантовано Уставом.
goxy76

Поруке: 355
Придружен: 28 Феб 2012, 21:27

Следећа

Повратак на Лични ставови

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост