Sasvim subjektivno

Ако имате потребу да јавно изнесете Ваш лични став, можете то учинити овде.

Sasvim subjektivno

Порукаод thanyau » 17 Јун 2017, 22:43

Pitam se nesto ovih dana- gde ste, ljudi? Kad kazem ljudi, mislim na svest, savest, dostojanstvo i slicne cudne pojave.Da li su se zagubile u magli raznoraznih "saopstenja", "tribina", "okruglih stolova" i drugih kvazioblika ostre i britke sindikalne borbe? Ili su se "vestice" sakrile jer, kako rece ministar- pocece lov uskoro? Reaguje li jos neko ( bez cinizma sada ) na bilo sta osim na nagovestaje pokusaja borbe za povecanje od 2- 3 % ? Evo sta ja odlucih:
Posle raznoraznih novih nacrta i starih zakona koji prodjose kao karavani pored lajavih pasa; posle strajkova kada se odjednom sa kolektivizma prelazi na individualizam u podnosenju tuzbi za oteti novac; posle cekanja od skoro 2 sata da stigne Godo- kljuc za testove sa upravo odrzane Male mature; nakon sertifikata koji dobih posle mucnog cekanja i pregledanja istih,posle gomile seminara i bodova za tzv. licencu, dok gledam sve izgubljenije generacije i sve povrsnija znanja ( a mi sve strucniji :lol: ) , posle nereagovanja na mnostvo gluposti koje propustamo u skole vec godinama ( od inkluzije za koju nismo osposobljeni, a ni skolovani do svega i svacega sto ovde ne moze da stane), dakle, kako rekoh,odlucih da se opet prikljucim borbi sindikalnoj tek kad zahtev bude da se plata poveca 200% jer za manje mi ne pada na pamet da se pomeram. Ili ovako ( skoro pa besplatno ) da radim(o) sve gore navedeno ili da budemo placeni koliko to vredi.
Nije samo car go. Goli smo i mi.
thanyau

Поруке: 1
Придружен: 17 Јун 2017, 22:03

Повратак на Лични ставови

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост